Menu Zamknij

Komunikacja to podstawa

Może zdziwi Cię to, że dużo mówię. Powinienem w końcu zająć się robieniem zdjęć i tworzeniem video. Jednak rozmowa z Tobą, z moim klientem na każdy temat…
…bo przy zdjęciach biznesowych nie tylko rozmawia się o biznesie.

To czym kierujesz się w życiu wkładasz również w swoją firmę, Twoje życiowe przekonania, idee. Wszystko wtedy jest z Tobą spójne. Uwielbiam jak opowiadasz mi o tym skąd czerpiesz pomysły, dlaczego własnie robisz konkretnie to, jak zamierzasz w przyszłości się rozwijać. Pasjonują mnie Twoje sukcesy i to, że mogę je wesprzeć, a Ty masz z tego korzyści. Są tu empatia, zrozumienie, ciekawość, uważność, analiza, spostrzegawczość, zaangażowanie które pozwalają mi tworzyć Twój obraz w mojej głowie – jako eksperta i specjalisty. Nie ważne czy stawiasz swoje pierwsze kroki w biznesie robiąc u mnie zdjęcia lub video, czy prowadzisz już wiele lat firmę i chcesz zwiększyć zasięgi rozszerzając ją poprzez reklamę w internecie czy to Twój kolejny biznes, który pragniesz wznieść na wyżyny. Zawsze zmierzam do szerokiego, pełnego poznania Ciebie, tego co robisz lub produkujesz by obraz jaki stworzymy razem był najbliższy Twojemu sercu.

Zadzwoń, napisz, spotkajmy się, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji nt, wsparcia Twojego wizerunku w sieci poprzez autentyczne zdjęcia i wyjątkowy film.